Grup Şirketleri

İLMAK Makina 

İzmir - Ulukent Sanayi içerisinde açık ve kapalı olmak üzere 1500 metrekare alanda kuruludur. İşletme 3 vardiya olmak üzere tam kapasite 7/24 çalışmakta ve otomotiv sektöründe yedek parça alanında talaşlı imalat ve işleme yaparak; otomotiv sektöründe lider firmaların onaylı tedarikçi olarak faaliyet göstermektedir. İşletmemizde Manifold çeşitleri, Silindir Kapak çeşitleri, Braket çeşitleri, Connector çeşitleri işlenme ve mühendislik hizmetleri sağlanmaktadır.

1986 yılında İzmir’de kurulmuş olup; Türkiye'nin endüstriyel Makina Sanayi Sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana otomativ sektörünün yanı sıra Demir-Çelik, Çimento, Tarım Makinaları sektörlerinde de söz sahibi olan firmalar için muhtelif parça ve ekipman imalatı yapmaktadır. İLMAK Makina dinamik yapısı ile konvansiyonel tezgahlarının yanı sıra gerçekleştirdiği yeni modern tezgah yatırımları sayesinde üretim olanakları son derece verimli olmaktadır. CAD-CAM teknolojisi ile kontrol edilen CNC tezgahları ile optimum üretim elde etmekle birlikte komplike geometriye sahip parçalarda kolayca işlenebilmektedir.LIFE GLOBAL/MHE FOOD CO.

MHE Gıda A.Ş. bir Gıda Mühendisi olarak, Ünlü bir Türk Aşçı'nın sahibi olduğu ve işlettiği üretim ve satış şirketidir. Şirket, özelliklikle yüksek kaliteli ve gurme gıda ürünlerine odaklanan lider bir gıda ihracatçısıdır.
Ocak 2005'te kurulan MHE Gıda, dünyanın birçok ülkesinde “Akdeniz, Gurme, Doğal ve Organik Gıda” sağlayan geniş “Doğal Gıda Zincirleri” portföyü ile Gıda Hizmetleri sektöründe güçlü bir varlığa sahiptir.
MHE Gıda A.Ş başlangıçta gıda tedarikçisi olarak faaliyete başlamıştır; Müşteri-Üretici iletişimi ve koordinasyonunda olağanüstü hizmet sunarak, yıllar içinde üretici kimliğine bürünmüştür.
MHE Gıda A.Ş.'nin temel başarısı, “sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme” mottosuyla, BRC IFS, vb gibi kaliteli sistem mevcudiyeti kapsamındaki tüm üretimlerinde yatmaktadır;