Copyright
danışmanlık, ajans, danışma ajansı, danışmanlık firmaları, danışmanlık şirketi, iş geliştirme ajansı, başarılı ajans, profesyonel danışmanlık, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, satış danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, web tasarım ajansı, aydın web tasarım, web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım, web tasarım firmaları, internet sitesi, profesyonel web tasarım, sosyal medya, sosyal medya ajansı, en iyi sosyal medya ajansı, sosyal medya eğitimi, sosyal medya ajansları, sosyal medya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, dijital pazarlama ajansı, seo ajansı, seo fiyatları, pazarlama stratejileri, pazarlama teknikleri, satışı arttırmak, dijital pazarlama uzmanı, adwords ajansı, adwords uzmanı, dijital reklamcılık, mobil uygulama, mobil uygulama yaptırma, app store uygulama, android uygulama, uygulama yaptır, aydında mobil uygulama, bodrum mobil uygulama, mobil uygulama yaptır. avukat, avukat siteleri, söke avukatları, sökede avukat, aydın avukatları, aydında avukat, en iyi avukat, kuşadası avukat, sağlık avukatları, sağlık hukuku, turizm avukatı, mehmet yusuf dağ, avukatlar, en iyi avukatlar, en iyi boşanma avukatı, en iyi ceza avukatı, aydının en iyi avukatı, telif hakkı avukatı, aydında hukuk bürosu, söke, kuşadası, aydın, nazilli, eşek sütü sabunu, eşek sütlü sabun, güneş yağı, incir çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, Yabani Enginar, Maydanoz Yağı, göğüs bakım yağı, saç bakım yağı, nar çekirdeği kremi, nar çekirdeği, hatice teyze,

Tasarım ve Mühendislik

Güncel teknolojik uygulamalar yapan yabancı firmalar işbirliği ile, sektörde kapsamlı bilgi sahibi

CTS Makina A.Ş., güncel teknolojilerin uygulamaları için uluslararası firmalarla iş birliği yaparak Türkiye’de ağır sanayi dalında üretim yapan firmalar arasında kendine önemli bir yer edinmiştir. CTS çağdaş teknolojiyi kullanarak projelerini gerçekleştirmekte, Çelik endüstrisi ekipmanları, vinçler, malzeme nakliye ekipmanları ve çimento endüstrisi için genel mühendislik ve dizayn işleri için son teknolojik yazılımlar kullanılmaktadır. CTS, güncel teknolojik uygulamalar yapan yabancı firmalar ile işbirliği yaparak, demir çelik sektöründe kapsamlı bilgi sahibi olmuştur. Dünyanın önde gelen demir çelik firmalarına yapılan işler neticesinde, CTS büyük projelerin saha desteğinden üretim denetleme fizibilitesi, kurulum ve devreye alma gibi işlerini başarıyla tamamlamıştır.

CTS Makina A.Ş., bünyesinde bulunan uzun süre tecrübeli ve yüksek düzeyde kalifiye mühendisleri ve teknik personeli ile, özellikle çelik endüstrisindeki teknik bilgi ve tasarım yeteneğinden gurur duymaktadır. Müşterilerimize en tatmin edici çözümler sunabilmek için AR-GE çalışmalarımıza önem veriyoruz. İster basit bir ekipman parçası olsun isterse karmaşık anahtar teslimi bir proje, CTS Tasarım Ekibinin ana hedefi uygulanabilir çözümler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

CTS Makina A.Ş.’nin mühendislik departmanı aşağıdaki ana hedeflere odaklıdır:

  • İşletme ve bakım maliyetlerinin düşük seviyelerde olması,
  • Saha kullanımı optimizasyonu (Ana üretim binası içi ve bina dışında kalan saha için)
  • Haddehane ve çelikhanelerin kapalı ve açık alanlarının en iyi şekilde kullanılması
  • Otomatik operasyon, “dokunmatik” tip
  • Çevreye saygı
  • Kolay bakım işletme
TOP