Copyright
danışmanlık, ajans, danışma ajansı, danışmanlık firmaları, danışmanlık şirketi, iş geliştirme ajansı, başarılı ajans, profesyonel danışmanlık, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, satış danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, web tasarım ajansı, aydın web tasarım, web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım, web tasarım firmaları, internet sitesi, profesyonel web tasarım, sosyal medya, sosyal medya ajansı, en iyi sosyal medya ajansı, sosyal medya eğitimi, sosyal medya ajansları, sosyal medya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, dijital pazarlama ajansı, seo ajansı, seo fiyatları, pazarlama stratejileri, pazarlama teknikleri, satışı arttırmak, dijital pazarlama uzmanı, adwords ajansı, adwords uzmanı, dijital reklamcılık, mobil uygulama, mobil uygulama yaptırma, app store uygulama, android uygulama, uygulama yaptır, aydında mobil uygulama, bodrum mobil uygulama, mobil uygulama yaptır. avukat, avukat siteleri, söke avukatları, sökede avukat, aydın avukatları, aydında avukat, en iyi avukat, kuşadası avukat, sağlık avukatları, sağlık hukuku, turizm avukatı, mehmet yusuf dağ, avukatlar, en iyi avukatlar, en iyi boşanma avukatı, en iyi ceza avukatı, aydının en iyi avukatı, telif hakkı avukatı, aydında hukuk bürosu, söke, kuşadası, aydın, nazilli, eşek sütü sabunu, eşek sütlü sabun, güneş yağı, incir çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, Yabani Enginar, Maydanoz Yağı, göğüs bakım yağı, saç bakım yağı, nar çekirdeği kremi, nar çekirdeği, hatice teyze,

MWE-Magdeburger Walzwerk Engineering GmbH

SKET’in muhafaza ettiği geleneksel Alman mentalitesiyle, haddehaneler ve metalurji sanayii ile ilgili tesis ve tesis bileşenleri kurulumu, sürdürmek amacıyla 2001 yılında kurulmuştur. MWE, yüksek kaliteli ürünleri, pratikte mümkün olan en kısa sürede özel ve güvenilir bir yaklaşımla üretir ve zorlu gereksinimleri karşılar. Yılların verdiği tecrübe, alınmış kalite ödülleri ve yüksek standartlarda yenilikçi güç, MWE’yi güçlü kılan noktalardır. MWE, ekipman, teknoloji ve otomasyonu ile beraber tesis kurulumunun gerçekleştirilmesinde tek seçenek olmayı ve hadde ürünlerinde kalınlık toleransları ve yüzey düzgünlüğü gibi gitgide yükselen farklı gereksinimler için de çözümler sunmayı hedefler. MWE’nin sunduğu sistem çözümlerine bağlı proses yetkinlikleri, övünç kaynağı olmuştur. Haddehane otomasyonu konusunda sahip olunan uzmanlık ve tecrübenin harmanlanması ile tam bir sistemin teslimatı sağlanabilmektedir. MWE’nin sistem gelişiminde önemli hedefleri; ürün kalitesinin geliştirilmesi, geliştirilmiş verimlilik, en aza indirgenmiş bakım gerekliliği ve ekonomik verimliliktir.

MWE çelik çubuk, kangal ve profil üretimi içn uzun mamul haddeleme tesisleri ve tesis komponentleri temin etmektedir. Modern teknoloji kullanılarak;

 • Tekli ve çoklu tel çubuk blokları ile yüksek hızda haddeleme
 • Modern ön gerilimli hadde tezgâhları kullanımı
 • 40 m/s hıza kadar çalışan uçar makas
 • 35 m/s hıza kadar tavan bobin sarıcı ve sarma teknolojisi
 • Soğutma platformları için yüksek hız giriş sistemleri
 • Çubuklar ve küçük kesit profil ürünleri için su soğutma teknolojisi (Thermocoil®)
 • Hadde ürünü paketlemesi için endüstriyel robot kullanımı
 • MWE tarafından geliştirilen paso dizaynı için yazılım programı ile hadde teknolojisinin geliştirilmesi
 • MWE, eski tesislerin yerinin değiştirilmesi ve modernize edilmesi konusunda da tecrübe sahibidir.

Kalite: İleri CAD sistemi ile proje mühendisliği, dizaynı, üretimi, kurulum ve montajı kalite yönetim sistemi(EN ISO 9001:2010)’a göre izlenir ve müşteri memnuniyeti için en ileri kalite gerekliliklerini karşılamayı garanti edecek şekilde yürütülür.

Esneklik: Yalın yönetim hiyerarşisi ve müşteri odaklı iş organizasyonu sayesinde orta ölçekli MWE şirketi, değişen gereksinimlere ve müşteri taleplerine çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapılmasını sağlamaktadır.

*** Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi için http://mwe-gmbh.com/ websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mühendislik partneri olan MWE (Magdeburger Walzwerk Engineering GMBH) ile CTS Makina, sistemin tamamlanması adına ortak çalışmaktadır. MWE, 2001 yılında, SKET firmasının geleneksel Alman mantığını koruyan anlayışı ile tesislerin yapımı ve haddehane ve metalürji endüstrisine parçalar üretmektedir. MWE tarafından sağlanan diğer hizmetler ise proje mühendisliği, dizayn, üretim desteği, çubuk ve kangal haddehaneleri için tesis bölümlerinin sağlanması ve kurulumunu da yapmaktadır.

SYMAGA Silos

20’den fazla ülkeye ihracat yapan, 1985 yılında kurulan Symaga, Garrido’ya ait çok uluslu bir ailedir. Dört alanda kapsamlı hizmet sunmaktadır:

 • Hayvancılık projeleri için ekipmanlar ve anahtar teslimi proje çözümleri,
 • Depolama amaçlı metal siloların tasarımı, üretimi ve pazarlaması
 • Su ve bağcılık alanlarına yönelik zirai ekipmanların; metal tankların tasarımı, üretimi ve pazarlaması
 • Çelik ve plastik enjeksiyon ürünleri

Başarımızın kaynağı müşteri memnuniyetini ön planda tutan felsefemizdir. Profesyonellerden oluşan güçlü ekibimiz, tam otomasyona geçmiş üretimimiz, ürünlerin gerçek zamanlı kontrolüne olanak sağlayan kalite kontrol sistemimiz ve montaj kolaylığı en temel dayanaklarımızdır ve dünyada 15 milyon metre küpü aşkın tamamlanmış projemiz bunun kanıtıdır.

https://symaga.com/

TSC Silos

Top Silo Construction, dikdörtgen çelik silo sistemleri tasarımı ve üretimiyle pazarın en önemli tedarikçilerindendir. Dünyada sayısız projeyi başarıyla tamamlayarak katı malzeme depolama alanında bilgisini ve uzmanlığını kanıtlamıştır.

http://www.tsc-silos.com

TOP