Copyright
danışmanlık, ajans, danışma ajansı, danışmanlık firmaları, danışmanlık şirketi, iş geliştirme ajansı, başarılı ajans, profesyonel danışmanlık, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, satış danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, web tasarım ajansı, aydın web tasarım, web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım, web tasarım firmaları, internet sitesi, profesyonel web tasarım, sosyal medya, sosyal medya ajansı, en iyi sosyal medya ajansı, sosyal medya eğitimi, sosyal medya ajansları, sosyal medya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, dijital pazarlama ajansı, seo ajansı, seo fiyatları, pazarlama stratejileri, pazarlama teknikleri, satışı arttırmak, dijital pazarlama uzmanı, adwords ajansı, adwords uzmanı, dijital reklamcılık, mobil uygulama, mobil uygulama yaptırma, app store uygulama, android uygulama, uygulama yaptır, aydında mobil uygulama, bodrum mobil uygulama, mobil uygulama yaptır. avukat, avukat siteleri, söke avukatları, sökede avukat, aydın avukatları, aydında avukat, en iyi avukat, kuşadası avukat, sağlık avukatları, sağlık hukuku, turizm avukatı, mehmet yusuf dağ, avukatlar, en iyi avukatlar, en iyi boşanma avukatı, en iyi ceza avukatı, aydının en iyi avukatı, telif hakkı avukatı, aydında hukuk bürosu, söke, kuşadası, aydın, nazilli, eşek sütü sabunu, eşek sütlü sabun, güneş yağı, incir çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, Yabani Enginar, Maydanoz Yağı, göğüs bakım yağı, saç bakım yağı, nar çekirdeği kremi, nar çekirdeği, hatice teyze,

Modern

Dinamik Yapı

1986 yılında İzmir’de kurulmuş olup; Türkiye'nin endüstriyel Makina Sanayi Sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana otomativ sektörünün yanı sıra Demir-Çelik, Çimento, Tarım Makinaları sektörlerinde de söz sahibi olan firmalar için muhtelif parça ve ekipman imalatı yapmaktadır. İl-Mak Makina dinamik yapısı ile konvansiyonel tezgahlarının yanı sıra gerçekleştirdiği yeni modern tezgah yatırımları sayesinde üretim olanakları son derece verimli olmaktadır. CAD-CAM teknolojisi ile kontrol edilen CNC tezgahları ile optimum üretim elde etmekle birlikte komplike geometriye sahip parçalarda kolayca işlenebilmektedir.

İl-Mak Makina; İzmir - Ulukent Sanayi içerisinde açık ve kapalı olmak üzere 1500 metrekare alanda kuruludur. Makine parkurunda 8 adet yatay işlem 2 adet dik işlem 5 adet torna tezgahı ve ölçüm için 1 adet CMM 3 Boyutlu ölçüm cihazı mevcuttur. İşletme 3 vardiya olmak üzere tam kapasite 7/24 çalışmakta ve otomotiv sektöründe yedek parça alanında talaşlı imalat ve işleme yaparak; otomotiv sektöründe lider firmaların onaylı tedarikçi olarak faaliyet göstermektedir. İşletmemizde Manifold çeşitleri, Silindir Kapak çeşitleri, Braket çeşitleri, Connector çeşitleri işlenme ve mühendislik hizmetleri sağlanmaktadır. İl-Mak Makina son yıllarda artan rekabet koşulları neticesinde benimsediği fiyat ve kalite politikaları ile sadece yurt içerisindeki firmalara değil, yurt dışındaki firmalara da hizmet etme amacını kendine hedef edinmiştir.

TOP