Copyright
danışmanlık, ajans, danışma ajansı, danışmanlık firmaları, danışmanlık şirketi, iş geliştirme ajansı, başarılı ajans, profesyonel danışmanlık, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, satış danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, web tasarım ajansı, aydın web tasarım, web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım, web tasarım firmaları, internet sitesi, profesyonel web tasarım, sosyal medya, sosyal medya ajansı, en iyi sosyal medya ajansı, sosyal medya eğitimi, sosyal medya ajansları, sosyal medya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, dijital pazarlama ajansı, seo ajansı, seo fiyatları, pazarlama stratejileri, pazarlama teknikleri, satışı arttırmak, dijital pazarlama uzmanı, adwords ajansı, adwords uzmanı, dijital reklamcılık, mobil uygulama, mobil uygulama yaptırma, app store uygulama, android uygulama, uygulama yaptır, aydında mobil uygulama, bodrum mobil uygulama, mobil uygulama yaptır. avukat, avukat siteleri, söke avukatları, sökede avukat, aydın avukatları, aydında avukat, en iyi avukat, kuşadası avukat, sağlık avukatları, sağlık hukuku, turizm avukatı, mehmet yusuf dağ, avukatlar, en iyi avukatlar, en iyi boşanma avukatı, en iyi ceza avukatı, aydının en iyi avukatı, telif hakkı avukatı, aydında hukuk bürosu, söke, kuşadası, aydın, nazilli, eşek sütü sabunu, eşek sütlü sabun, güneş yağı, incir çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, Yabani Enginar, Maydanoz Yağı, göğüs bakım yağı, saç bakım yağı, nar çekirdeği kremi, nar çekirdeği, hatice teyze,

CTS Makina A.Ş., 2006 yılında, 30 yılı aşkın tecrübesi ile Demir-Çelik sektörüne ağır sanayi makinaları ve ekipmanları üretmek amacıyla kurulmuştur.

CTS Makina bulunduğu pozisyona yıllık 15.000 ton kapasitesi ile kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak, Türk mühendisliği ve iyi eğitilmiş iş gücü sayesinde önder ağır makina sanayi üreticileri arasında yerini almıştır.

Şirketimiz, Türkiye’de İzmir’deki üretim tesisinde, zengin bir makine parkına sahip olup, özellikle demir-çelik sektörü ve güç santrallerine makina üretmek amacıyla ağır sanayi saç işleme, kaynaklı birleştirme ve talaşlı üretim konularında uzmanlaşmıştır.

CTS Makina, aşağıdaki endüstri kollarına ve/veya ağır sanayi makine ve ekipman üretimi, montajı, kurulumu ve devreye alınmasını gerçekleştirmektedir:

  • Demir Çelik Endüstrisi
  • Tahıl Depolama ve Taşıma Ekipmanları
  • Güç Santralleri
  • Savunma Sanayi
  • Çimento Endüstrisi
  • Malzeme Taşıma Sistemleri ve Vinçler
  • Otomotiv Endüstrisi

Metal ve çelik işleme tesisleri için yapılan anahtar teslim projelerin mühendislik desteğinin satın alınması, teknolojik performans, inşaat işleri, kurulum ve teknik asiste gibi özgün sorumluluklar yüklenilir. Anahtar teslim tesislerinin yapımı sırasında projenin uygulanması sırasında zamanlama ve kalite parametreleri önem kazanmaktadır.

CTS Makina, tüm haddehane ve çelikhane projelerini dizaynı ve kurulumunu kendi sahasında üretmek suretiyle gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda, anahtar teslim projelerin yanında yedek parça ve ekipman sağlanması ile hem müşteri memnuniyeti hem de endüstriyel gereklilikleri yerine getirilmektedir. CTS ayrıca mevcut sistemlerin renovasyonu çalışmalarında mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sağlayarak müşteri istekleri ve endüstriyel koşullara en uygun olan çözümleri sunar.

Belirtilen hizmetlere ek olarak, pratik çözümler sayesinde üretim maliyetleri ve iş gücünün düşürülmesi için çözümler, yerel ve uluslararası standartlara uygun son teknoloji ve üretim yöntemlerine uygun çözümler, CTS Makina tarafından sağlanmaktadır.

CTS Makina demir çelik endüstrisi genel mühendisliği için modern ve uygun olan teknolojiyi harmanlayarak kurulumu sağlama amacındadır. Gerektiği durumlarda mühendislik, proje ve üretim problemleri için ileri teknoloji ile çözen yabancı firmalarla işbirliği yapmakta ve yurt dışı firmalarına sağladığı uzmanlık ve diğer teknolojik paylaşımlar ile ülkesinin katma değerine sağladığı hizmetler ile gurur kaynağı olmuştur. CTS Makina’nın gücü ve çalışma hırsı, özellikli çalışanları ve mühendisleri ile modern ekipman parkından gelmektedir. CTS Makina, sahip olduğu CNC ekipman parkı ve tecrübeli çalışanları ile dünya standartlarını yakalamıştır. CTS Makina’da üretilen tüm ürünler dünya standartları ve yurtiçi ve uzak pazara göre ihracat veya ithalat kalite sertifikaları düşünülerek üretilir. CTS Makina, anahtar teslim haddehane ve çelikhane ürün ve ekipmanı üretilirken, seçilen direnç değerlerine göre dizayn ve hesaplamalar yapılmaktadır.

TOP