Copyright
danışmanlık, ajans, danışma ajansı, danışmanlık firmaları, danışmanlık şirketi, iş geliştirme ajansı, başarılı ajans, profesyonel danışmanlık, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, satış danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, web tasarım ajansı, aydın web tasarım, web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım, web tasarım firmaları, internet sitesi, profesyonel web tasarım, sosyal medya, sosyal medya ajansı, en iyi sosyal medya ajansı, sosyal medya eğitimi, sosyal medya ajansları, sosyal medya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, dijital pazarlama ajansı, seo ajansı, seo fiyatları, pazarlama stratejileri, pazarlama teknikleri, satışı arttırmak, dijital pazarlama uzmanı, adwords ajansı, adwords uzmanı, dijital reklamcılık, mobil uygulama, mobil uygulama yaptırma, app store uygulama, android uygulama, uygulama yaptır, aydında mobil uygulama, bodrum mobil uygulama, mobil uygulama yaptır. avukat, avukat siteleri, söke avukatları, sökede avukat, aydın avukatları, aydında avukat, en iyi avukat, kuşadası avukat, sağlık avukatları, sağlık hukuku, turizm avukatı, mehmet yusuf dağ, avukatlar, en iyi avukatlar, en iyi boşanma avukatı, en iyi ceza avukatı, aydının en iyi avukatı, telif hakkı avukatı, aydında hukuk bürosu, söke, kuşadası, aydın, nazilli, eşek sütü sabunu, eşek sütlü sabun, güneş yağı, incir çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, Yabani Enginar, Maydanoz Yağı, göğüs bakım yağı, saç bakım yağı, nar çekirdeği kremi, nar çekirdeği, hatice teyze,

Çalışanlarımız, en önemli varlığımız olup büyümemiz, ilham sebebimiz olduğundan korumak en önemli amaçlarımızdandır. Çalışanlarımız ve işlerimizin farklılıklarının çalışanlarını cesaretlendirmesiyle, farklı iş güçlerinin çalışanlara verilen değer ile işlerimizin ilerlediğine inanıyoruz. Dürüstlük, profesyonellik, etik davranış ve çalışan ile müşterimizin bağları işlerimizden önce gelmektedir. Şirketimizin başarısı ile isim yapmasının en önemli sebebinin teknik liderlik başarısından kaynaklandığını biliyoruz. Müşterilerimizin başarısı ve ödüllendirilmesi amaçlarımız arasındadır. Proje yönetimi, kalite, güvenlik, sağlık ve çevre yönetim sistemleri göz önünde tutularak projenin doğru teslimatının yapılması başarımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Sistemimiz, üç ana prensip üzerine dizayn edilmiştir: Kalite, nicelik ve çabukluk. CTS Makine A.Ş.’nin amaçladığı müşteri memnuniyet seviyesine ulaşmak için aşağıdaki prensipler ön planda tutulur:

 • Kalite – Kalitede mükemmellik ve ürün kalite sertifikasyonu
 • Nicelik – Yüksek verimlilik
 • Çabukluk – Piyasa taleplerine hızlı cevap verilmesi

Neden CTS?

 • CTS, elindeki hali hazırda dizayn edilmiş işlerin yanında yeni proje işlerinde müşteri taleplerinin tamamıyla cevaplanmasını hedeflemektedir.
 • Teklif sürecinden projenin teslimine kadar, müşteri memnuniyetinin sağlanması CTS’nin amacıdır.
 • Anahtar teslim projeler için CTS dizayn ve ekipmanının garantisini vermektedir. Yakıt, su, elektrik, yağlayıcılar, sıkıştırılmış hava ve yedek parçalar dâhil olmak üzere proje başında verilen sarflar, beklenen aralık değerlerini aşmamaktadır.
 • Projenin dizaynı, CTS’nin tecrübeli AR&GE ekibi tarafından kendi işyerinde yapılmaktadır.
 • CTS atölyesinde yaptığı ekipman üretim ve kurulumu, zengin makina parkı ve tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır.
 • CTS, yurtiçi ve yurt dışı müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla en iyi tedarikçilerle çalışır.
 • CTS’nin çalışma prensibi, müşterileri memnuniyeti için en son teknoloji ve inovasyon kullanılmaktadır ve ayrıca CTS müşterilerine satış sonrası teknik danışmanlık ve süpervizörlük hizmeti de vermektedir.
 • Üretim, müşteri projelerine bağlı olarak gerçekleştirilerek işin sonunda malzeme sertifikaları ve kontrol denetim raporları müşteriye sunulmaktadır.
 • Sağladığı en yüksek kalite ve rekabetçi fiyatları sayesinde CTS, “Yaratıcı Teknik Çözümleri” ile müşterileri için tek adres olmayı amaçlamaktadır.
TOP