Copyright
danışmanlık, ajans, danışma ajansı, danışmanlık firmaları, danışmanlık şirketi, iş geliştirme ajansı, başarılı ajans, profesyonel danışmanlık, e-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, satış danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, web tasarım ajansı, aydın web tasarım, web sitesi, web sitesi tasarımı, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım, web tasarım firmaları, internet sitesi, profesyonel web tasarım, sosyal medya, sosyal medya ajansı, en iyi sosyal medya ajansı, sosyal medya eğitimi, sosyal medya ajansları, sosyal medya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, dijital pazarlama ajansı, seo ajansı, seo fiyatları, pazarlama stratejileri, pazarlama teknikleri, satışı arttırmak, dijital pazarlama uzmanı, adwords ajansı, adwords uzmanı, dijital reklamcılık, mobil uygulama, mobil uygulama yaptırma, app store uygulama, android uygulama, uygulama yaptır, aydında mobil uygulama, bodrum mobil uygulama, mobil uygulama yaptır. avukat, avukat siteleri, söke avukatları, sökede avukat, aydın avukatları, aydında avukat, en iyi avukat, kuşadası avukat, sağlık avukatları, sağlık hukuku, turizm avukatı, mehmet yusuf dağ, avukatlar, en iyi avukatlar, en iyi boşanma avukatı, en iyi ceza avukatı, aydının en iyi avukatı, telif hakkı avukatı, aydında hukuk bürosu, söke, kuşadası, aydın, nazilli, eşek sütü sabunu, eşek sütlü sabun, güneş yağı, incir çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, Yabani Enginar, Maydanoz Yağı, göğüs bakım yağı, saç bakım yağı, nar çekirdeği kremi, nar çekirdeği, hatice teyze,

Anahtar Teslim Projeler

Tecrübeli mühendis, uzman ve teknik personeli ile önde gelen kuruluş

Anahtar teslim metal ve çelik üretim projelerinde CTS Makina olarak sorumluluğumuz; detay ve ana mühendislik, teknoloji performansı, inşaat, montaj, devreye alma ve bağlı yedek parçaların tedariği ve teknik destektir. CTS Makina, sahip olduğu tesisler konusunda uzman personeli, konularında tecrübeli mühendis ve teknik personeli ile proje geliştirme ve gerçekleştirmede önde gelen kuruluşlar arasındadır. Bu projeler aşağıdaki gibi özetlenebilir:

  • Anahtar teslim çubuk haddehanesi, tel çubuk haddehanesi, profil haddehanesi
  • Anahtar teslim çelikhane
  • Mevcut tesislerin modernizasyonu
  • Eğitim ve danışmanlık servisi
  • Montaj servisi
  • Süpervizyon servisi

CTS’nin ana prensibi müşteri memnuniyeti ve “Fabrika yapan Fabrika” mottosundan hareketle, atölyesinde en kalitelisini üretmek adına en iyi makinaları kullanmaktadır. Bu sebeple ham malzeme tedarik edilerek müşterinin taleplerine uygun olarak kesim ve bir araya getirilerek ön üretim adımı tamamlanır. Arkasından, istenilen tolerans ve teknik şartnamelere uygun olarak kaynaklı birleştirme tamamlanır ve işlemeye alınır. Bu adımları ekipman performansından emin olunması için atölye montajı ve ön-montaj testleri takip eder. Proje üretimi sırasında, müşterinin talepleri de yol gösterici olarak düşünülür.

Çubuk Haddehanesi

Küçük Profil Haddehanesi

Orta Profil Haddehanesi

Filmaşin Haddehanesi

Yapısal Çelik Haddehanesi

Y. Kalite Çelik için Haddehane

TOP