Copyright
aydın web tasarım kaan çalışkan dijital pazarlama uzmanı e ticaret danışmanı tüp mide ameliyatı izmir aydın schlauchmagen, magenverkleinerung aydın haberleri, özlem çerçioğlu, aydın büyükşehir belediyesi, digital services house zet buy online shopping

Anahtar Teslim Projeler

Tecrübeli mühendis, uzman ve teknik personeli ile önde gelen kuruluş

Anahtar teslim metal ve çelik üretim projelerinde CTS Makina olarak sorumluluğumuz; detay ve ana mühendislik, teknoloji performansı, inşaat, montaj, devreye alma ve bağlı yedek parçaların tedariği ve teknik destektir. CTS Makina, sahip olduğu tesisler konusunda uzman personeli, konularında tecrübeli mühendis ve teknik personeli ile proje geliştirme ve gerçekleştirmede önde gelen kuruluşlar arasındadır. Bu projeler aşağıdaki gibi özetlenebilir:

  • Anahtar teslim çubuk haddehanesi, tel çubuk haddehanesi, profil haddehanesi
  • Anahtar teslim çelikhane
  • Mevcut tesislerin modernizasyonu
  • Eğitim ve danışmanlık servisi
  • Montaj servisi
  • Süpervizyon servisi

CTS’nin ana prensibi müşteri memnuniyeti ve “Fabrika yapan Fabrika” mottosundan hareketle, atölyesinde en kalitelisini üretmek adına en iyi makinaları kullanmaktadır. Bu sebeple ham malzeme tedarik edilerek müşterinin taleplerine uygun olarak kesim ve bir araya getirilerek ön üretim adımı tamamlanır. Arkasından, istenilen tolerans ve teknik şartnamelere uygun olarak kaynaklı birleştirme tamamlanır ve işlemeye alınır. Bu adımları ekipman performansından emin olunması için atölye montajı ve ön-montaj testleri takip eder. Proje üretimi sırasında, müşterinin talepleri de yol gösterici olarak düşünülür.

Çubuk Haddehanesi

Küçük Profil Haddehanesi

Orta Profil Haddehanesi

Filmaşin Haddehanesi

Yapısal Çelik Haddehanesi

Y. Kalite Çelik için Haddehane

TOP